Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Francja, a może Włochy? Jeśli wciąż wahacie się, gdzie przeżyć jedną z najwspanialszych przygód swojego życia to ESN UEK z myślą o Was zaprasza na cykl
Re-Erasmus. W trakcie spotkań studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie podzielą się swoimi wspomnieniami, wrażeniami oraz doświadczeniem, które nabyli w trakcie Erasmusa oraz innych programów wymian międzyuczelnianych w różnych krajach Europy (i nie tylko).

W tym semestrze zapraszamy Was na podróż do 16 różnych krajów. W trakcie spotkań, które odbędą się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Wasi koledzy i koleżanki z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania oraz udzielą szczegółowych informacji, aby pomóc Wam podjąć decyzję oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. W zeszłorocznej edycji  uczestniczyło szerokie grono osób zainteresowanych udziałem w programie Erasmus. Dzięki temu studenci mogli zapoznać się z prezentacjami, czy też innymi materiałami multimedialnymi przygotowanymi przez rówieśników opowiadających o przygodzie ich życia.

adidas Yeezy 350