Nadeszła wyczekiwana przez wielu studentów chwila - ESN UEK rekrutuje! Studia nie muszą się ograniczać do siedzenia nad książkami, być może teraz jest doskonały moment na to, aby to zmienić. Jeśli chcesz zostać częścią międzynarodowej organizacji i działać w imię zasady “Students helping students”, nie wahaj się ani chwili!

#WEŹŻE wpadnij na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, które odbędzie się 20 marca o godzinie 18:30 w sali S9, na którym przybliżymy informacje o naszej sekcji, abyś mógł dowiedzieć się jak działamy i w jakich dziedzinach możesz się rozwijać.

Zastanawiasz się, dlaczego warto?
Działanie w ESN to niesamowita przygoda i szansa na rozwój, nowe znajomości i masę wspomnień! Pomagamy studentom zagranicznym, którzy przyjeżdżają na wymianę na naszą Uczelnię. Podczas ich pobytu w Krakowie organizujemy dla nich liczne wydarzenia, wycieczki i projekty, w których mogą wziąć udział. Wiąże się to z ogromem pracy, ale podczas organizowania wszelakich wydarzeń spędzamy razem czas i nie brakuje też okazji do zabawy.

W ESN UEK każdy znajdzie coś dla siebie - może jako osoba kreatywna odnajdziesz się w grupach PR: Grafika, PR: Film i Fotografia albo PR: Redakcja? Lubisz organizować wycieczki czy wydarzenia kulturalne? Doskonale sobie poradzisz w grupach roboczych Travel lub Kultura! Natomiast jeśli interesują Cię finanse i wszystko co z nimi związane, idealna będzie grupa FR&ESNcard! Te i wiele innych grup roboczych oraz projektów do zaoferowania ma nasza sekcja. Chcesz się przekonać, co jeszcze można robić będąc Członkiem ESN UEK? Nie daj się namawiać, przyjdź na spotkanie rekrutacyjne i #WEŹŻEdołącz do ESN UEK!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco!