➔ Jestem studentem który przyjechał do Polski na wymianę zagraniczną:

Czujesz się lekko zagubiony w nowym mieście? Chciałbyś mieć znajomego który pokaże ci nasz Uniwersytet i najlepsze miejscówki w Krakowie? Program Buddy został stworzony dla osób dokładnie takich, jak Ty!

Nasi studenci pomogą Ci w zaaklimatyzowaniu się w nowym mieście, poznasz wiele nowych, otwartych osób które chętnie pokażą ci Kraków! Będziesz mógł również liczyć na ich pomoc w sprawach związanych z Uczelnią.

Zapisz się już dziś! Czekamy na Ciebie:) 

https://buddysystem.eu/en/

➔ Jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i chcę pomóc studentowi z wymiany:

Wraz z nowym semestrem witamy nowych studentów zagranicznych na naszej uczelni! Każdy z nich może czuć się lekko zagubiony na początku, dlatego właśnie potrzebujemy Ciebie! Tak, Ciebie!

Jeżeli uwielbiasz międzynarodowe towarzystwo, poznawanie osób z każdego zakątka świata, a przede wszystkim chcesz doszlifować swój język obcy na komunikatywnym (i może też trochę nieformalnym) poziomie to program Buddy jest właśnie dla Ciebie!

W nowym semestrze możesz wcielić się w rolę mentora, który przekaże osobie przyjeżdżającej potrzebną wiedzę o mieście, uczelni czy też o samych studiach. Twój Buddy może stać się Twoim imprezowym i podróżniczym kompanem, a w przyszłości nawet najlepszym przyjacielem.

Jesteś gotowy na taką przygodę? Aplikuj teraz i zostań lokalnym bohaterem! https://buddysystem.eu/en/ Jeżeli posiadasz już konto założone wcześniej, wystarczy, że zaznaczysz chęć udziału w tym roku.

EveryBuddy needs SomeBuddy!