Chcesz rozpocząć nowy rok mocnym akcentem? Jesteś ciekawy świata i nie boisz się wyzwań? Lubisz poznawać nowe kraje, kultury i języki? Chcesz zawrzeć nowe, międzynarodowe przyjaźnie?

Program Mentor jest właśnie dla Ciebie! W tym semestrze ESN UEK oferuje jedyną i niepowtarzalną przygodę. Wyrusz w nią już dziś i odkryj to, co nieodkryte!

Czym jest Program Mentor?

To projekt ESN UEK - organizacji studenckiej, która ułatwia studentom zagranicznym aklimatyzację w Polsce, zaznajomienie się z lokalną społecznością oraz poznanie nowego miasta i uczelni. Jak co semestr nowi studenci z różnych krajów Europy i świata rozpoczną naukę na naszej uczelni. Każdemu z nich przydzielany jest student UEK – Mentor. Jego rolą jest pomoc w odnalezieniu się w nowej, krakowskiej rzeczywistości – od pomocy z dojazdem z lotniska, znalezieniem zakwaterowania poprzez pokazanie Starego Miasta do… - to zależy od Ciebie!

Dlaczego warto nim zostać?

Uczestnicząc w Programie Mentor, możecie nie tylko nawiązać fantastyczne przyjaźnie, które będą trwały jeszcze na długo po zakończeniu semestru, ale także odkryć Kraków na nowo i zobaczyć go z zupełnie innej perspektywy. Dzięki Programowi jesteście również w stanie poznać inne kraje nie wyjeżdżając z Polski. Ponadto będąc Mentorem można uzyskać dodatkowe punkty do rekrutacji na wymiany.

Jak aplikować?

Wystarczy wypełnić krótki formularz, w którym określisz preferencje co do kraju pochodzenia, płci i języków obcych, które pomogą nam w jak najlepszym dopasowaniu Ciebie - Mentora do zagranicznego podopiecznego.

Nie wahaj się dołączyć do grona Mentorów! Wypełnij formularz i aplikuj już dziś!

Aplikacje dostępne są [TUTAJ]!

Nike Air Zoom Pegasus