W dniach 27.04 i 30.04 nasi Delegaci wzięli udział w Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Delegatów. Ze względu na obecną sytuację, tak jak poprzednie wydarzenia ESN Polska, również to odbyło się w formie on-line.
Już dziś zapraszamy wszystkich serdecznie na październikowe Juwenalia UEK 2020! Cały Sztab nie poddaje się i pracuje dalej, dokładając wszelkich starań, aby pierwsza jesienna edycja Juwenaliów UEK była naprawdę niezapomniana!
4 kwietnia 2020 r. nasz Przewodniczący miał okazję wziąć udział w President’s Meeting ESN Polska odbywającym się w formie on-line.
Jak co semestr, przeprowadzony został nabór na nowych Członków naszego Stowarzyszenia. Mimo zmienionej formy rekrutacji, nie zabrakło zmotywowanych i pozytywnie nastawionych kandydatów na wolontariuszy ESN UEK!
Marcowe Spotkanie Delegatów ESN Polska odbyło się w formie webinarów dotyczących obecnej sytuacji Stowarzyszenia, planowanych działań oraz zmian. Nie zabrakło na nim reprezentacji naszej Sekcji!
Same studia to za mało? Chcesz czegoś więcej od życia? Dobrze trafiłeś - ESN UEK Rekrutuje! Wystartował już pierwszy etap rekrutacji jakim jest ankieta rekrutacyjna!
W sobotę 29 lutego Kampus UEK odwiedzili doświadczeni szkoleniowcy z ESN Polska. Wszystko po to, aby Członkowie ESN UEK mogli nabywać nowe umiejętności oraz zaczerpnąć motywacji podczas Soboty z ESN UEK!
27 lutego 2020 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia ESN UEK. Z radością informujemy, że podczas tego spotkania wybraliśmy nową Wiceprzewodniczącą naszej sekcji - Joannę Kurdziel.
W dniach 21-23 lutego 2020 we Wrocławiu odbył się zjazd ESN Polska HR Summit. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w szkoleniach z zakresu rozwoju oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Pages