Zbliża się koniec semestru, a wraz z nim, niestety, koniec waszej wymiany! Ale nie smućcie się, bo jest jeszcze trochę czasu! Co można zrobić, aby odpowiednio się pożegnać? Przyjdźcie na galę pożegnalną!
Czy wiesz kto jest w Zarządzie i Komisji Rewizyjnej ESN UEK w tym roku akademickim?
Nie możesz się doczekać rozpoczęcia programu Erasmus w Krakowie? Nie możesz się doczekać, aby znaleźć setki nowych przyjaciół? Chcesz zrobić wspomnienia na całe życie?
Szukasz nowych przyjaźni? Lubisz wyzwania? A może chcesz komuś pomóc? Program Mentor jest dla każdego, bo EveryBuddy needs SomeBuddy!
W dniach 27.04 i 30.04 nasi Delegaci wzięli udział w Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Delegatów. Ze względu na obecną sytuację, tak jak poprzednie wydarzenia ESN Polska, również to odbyło się w formie on-line.
Już dziś zapraszamy wszystkich serdecznie na październikowe Juwenalia UEK 2020! Cały Sztab nie poddaje się i pracuje dalej, dokładając wszelkich starań, aby pierwsza jesienna edycja Juwenaliów UEK była naprawdę niezapomniana!
4 kwietnia 2020 r. nasz Przewodniczący miał okazję wziąć udział w President’s Meeting ESN Polska odbywającym się w formie on-line.
Jak co semestr, przeprowadzony został nabór na nowych Członków naszego Stowarzyszenia. Mimo zmienionej formy rekrutacji, nie zabrakło zmotywowanych i pozytywnie nastawionych kandydatów na wolontariuszy ESN UEK!

Pages