W dniach 01-03.03 odbył się Zjazd Przewodniczących, w którym wzięli udział Przewodniczący sekcji lokalnych z całego Stowarzyszenia ESN Polska. Gospodarzem spotkania był nie kto inny jak ESN UEK!
Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt Get your ESNcard with ESN UEK zorganizowany w trakcie trwania Orientation Week został wyróżniony przez Stowarzyszenie ESN Polska jako Projekt tygodnia!
Początek nowego semestru oznacza powrót do nauki, nowe wyzwania, ale dla nas to przede wszystkim czas powitania nowych studentów zagranicznych na naszej uczelni! Orientation Week i Integration Camp po raz kolejny dostarczyły nam niezapomnianych wspomnień!
Nadeszła wyczekiwana przez wielu studentów chwila - ESN UEK rekrutuje! Studia nie muszą się ograniczać do siedzenia nad książkami, być może teraz jest doskonały moment na to, aby to zmienić!
21 stycznia 2019 r. Członkowie Formalni ESN UEK wzięli udział w Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków, podczas którego został przeprowadzone uzupełniające wybory do Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej ESN UEK.
ESN UEK to sekcja, w której zawsze dużo się dzieje! Na pewno jesteście ciekawi, czym zajmowaliśmy się w ostatnim czasie, dlatego przygotowaliśmy dla Was podsumowanie naszej aktywności w semestrze zimowym 2018/2019.
Kalendarz naszej organizacji wypełniony jest po brzegi, jednak to nie wszystko! Nasi Członkowie aktywnie działają także poza poziomem lokalnym Erasmus Student Network i angażują się w prace Stowarzyszenia ESN Polska!
8 grudnia, we współpracy z krakowskimi sekcjami tworzącymi ESN Krakow United, zorganizowaliśmy wydarzenie, którego głównym celem było wywołanie uśmiechów na twarzach dzieci z domu dziecka!
Ubiegły rok, 2018, był zdecydowanie wyjątkowym czasem dla naszej sekcji. Dokładnie 15 lat temu, w listopadzie 2003 r., dzięki wysiłkom grupy wolontariuszy zmotywowanych do pomocy międzynarodowym studentom, założony został ESN UEK.
Chcesz rozpocząć nowy rok mocnym akcentem? Jesteś ciekawy świata i nie boisz się wyzwań? Lubisz poznawać nowe kraje, kultury i języki, a przede wszystkim nowych ludzi? Program Mentor jest właśnie dla Ciebie!

Pages