16 kwietnia nasze grupy Kultura oraz SocialErasmus & ExchangeAbility zorganizowały wydarzenie o nazwie Easter Campus Games. Bardzo miło nam poinformować, że zostało ono wyróżnione tytułem Projekt tygodnia Stowarzyszenia ESN Polska!
W dniach 18-21.04.2019 w greckich Salonikach odbył się doroczny największy zjazd całej sieci Erasmus Student Network - Annual General Meeting. Podczas tak ważnego wydarzenia nie zabrakło oczywiście reprezentacji ESN UEK!
ESN UPGRADE to największy zjazd szkoleniowy Stowarzyszenia ESN Polska. Jak co semestr, także tym razem nie mogło na nim zabraknąć naszej delegacji!
W pierwszy weekend kwietnia nasi doświadczeni Członkowie wraz z nowo przyjętymi Świeżynkami udali się do Ochotnicy Dolnej na Camp Świeżynkowy. Była to okazja do poznania zarówno samej organizacji, jak i jej wolontariuszy.
Nasi Członkowie w dniach 22-24.03.2019 pojechali do Poznania, aby reprezentować tam ESN UEK podczas Spotkania Delegatów.
W dniach 7-10 Marca 2019r. w Krakowie odbył się 8. Communication Summit. Oczywiście nie mogło zabraknąć tam Członków ESN UEK odpowiedzialnych za PR i komunikację w naszej Sekcji!
W pierwszy weekend marca nasi reprezentanci wzięli udział w 5. edycji Business and Finance Conference organizowanej przez ESN Polska. Podczas wydarzenia mieli okazję lepiej poznać zagadnienia finansów, fundraisingu oraz partnerstw ESNcard.
W dniach 01-03.03 odbył się Zjazd Przewodniczących, w którym wzięli udział Przewodniczący sekcji lokalnych z całego Stowarzyszenia ESN Polska. Gospodarzem spotkania był nie kto inny jak ESN UEK!
Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt Get your ESNcard with ESN UEK zorganizowany w trakcie trwania Orientation Week został wyróżniony przez Stowarzyszenie ESN Polska jako Projekt tygodnia!
Początek nowego semestru oznacza powrót do nauki, nowe wyzwania, ale dla nas to przede wszystkim czas powitania nowych studentów zagranicznych na naszej uczelni! Orientation Week i Integration Camp po raz kolejny dostarczyły nam niezapomnianych wspomnień!

Pages