JUWENALIA UEK

Juwenalia UEK to trwające kilka dni imprezy, wydarzenia i eventy skierowane przede wszystkim do studentów, organizowane na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zdecydowanie nie ma lepszego sposobu na spędzenie majowych dni! 

UWAGA! Niestety z powodu obecnej sytuacji Juwenalia 2020 nie mogą odbyć się w Maju. Nie powstrzyma nas to jednak przed organizacją dla Was nawiększego studenckiego święta. Serdecznie zapraszamy na pierwszą jesienną edycję Juwenaliów UEK, do zobaczenia w październiku! 


W tym roku zapraszamy Was już na XII edycję Juwenaliów UEK! Jej zwieńczeniem będzie Koncert Główny, podczas którego w poprzednich latach słuchaliśmy artystów takich jak m.in. Deorro, R3hab, Duke Dumont, Lost Frequencies, Quebonafide, Taco Hemingway, Ten Typ Mes, Paluch, Brodka, Bovska, The Dumplings, O.S.T.R. czy Sarius! Każdy z tych występów był zdecydowanie niezapomniany, dlatego w tym roku nie może zabraknąć Cię pod sceną!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nie zapomnij zaoberwować Instagrama oraz fanpage'a Juwenalia UEK na Facebooku.
Po więcej informacji odwiedź stronę juwenaliauek.pl

Koniecznie obejrzyj Aftermovie z Koncertu Głównego 2019! 

FASHION NIGHT

Koncert Główny poprzedzaja masa fantastycznych wydarzeń!

Jednym z nich jest Fashion Night, czyli jedyny taki pokaz mody w Krakowie. Jego celem jest promowanie alternatywnych projektantów oraz zyskujących na popularności modeli i modelek. Widowisko z roku na rok zdobywa coraz większe zainteresowanie nie tylko studentów, ale również reprezentantów świata mody. Do tego ​wydarzenie zostało wyróżnione nagrodą fundraisingSTAR 2017/2018 przyznawaną przez ESN International.

W tym roku zapraszamy już na X edycję Fashion Night! Pokaz mody, warsztaty, konkurs “Modni z Fashion Night” oraz wiele więcej! Nie możecie tego przegapić! 

Aby być na bieżąco z Fashion Night, nie zapomnij zobserwować mediów społecznościowych projektu! 

Odwiedź Instagram oraz fanpage Fashion Night na Facebooku.
Więcej przeczytasz również na stronie internetowej Juwenaliów UEK

Wciąż się wahasz? Obejrzyj Spot Fashion Night, z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości!

 

 

Zachęcamy także do udziału w pozostałych wydarzeniach, które wchodzą w skład Juwenaliów UEK:

  • UEK Gaming Stage składające sie z konkursów i zawodów e-sportowych jak i możliwości wspólnego zagrania ze znajomymy w CS:GO czy League of Legends
  • Wybory Najmilszych, gdzie zostaje wybrana para najmilszych żaków która później zmaga się o tytuł Najmilszego Studenta Krakowa
  • X-Tremalia, czyli wydarzenie dedykowane miłośnikom sportów ekstremalnych i nie tylko, gdzie w poprzednich latach na naszym kampusie można było spróbować jazdy na deskorolce, bić rekordy na symulatorze rodeo czy skoczyć na Bungee!
  • Przegląd Kapel Rockowych to ogólnopolski konkurs dla młodych zespołów rockowych
  • Zmagania UEK o Puchar Rektora w nietypowych konkurencjach takich jak kultowy ślizgi na klacie!
  • Noc Kinowa połączona z Festiwalem Foodtrucków, czyli projekcje filmów pod gołym niebem na kampusie UEK

Air Force 1 Sage Low