Farewell jest to projekt podsumowujący pobyt zagranicznych studentów na naszym uniwersytecie podczas minionego półrocza.

 

Odbywa się na koniec każdego semestru - zatem dwa razy do roku. Tradycyjnie, jest to wydarzenie oparte na danym temacie przewodnim. Podczas spotkania tańczymy razem, wspominamy niesamowity, wspólnie spędzony czas. Organizowane jest też karaoke, gdzie każdy może wybrać ulubioną piosenkę, a także spróbować swoich sił śpiewając w obcym języku. Najwięcej zabawy jest wtedy, gdy nasi kochani Erasmusi zmagają się z niełatwymi, polskimi piosenkami! Jest to najlepszy czas, aby wzmocnić zawarte w ciągu semestru przyjaźnie i po prostu dobrze się bawić - niestety, już po raz ostatni w takim gronie.

Podczas tego wydarzenia wyłaniamy zwycięzców w kilku kategoriach, na przykład: Mister i Miss Erasmus oraz Ulubiony Członek ESN.

 

Pożegnania nie są łatwe, ale możemy przetrwać je wspólnie i sprawić by były łatwiejsze! Zatem nie wahaj się dłużej - weź udział w najlepszej imprezie w ciągu całego semestru!

 

Air Jordan