Farewell jest to projekt podsumowujący pobyt zagranicznych studentów będących na naszym uniwersytecie podczas minionego semestru.
Jest on organizowany na koniec każdego semestru- zatem dwa razy do roku. Tradycyjnie, jest to wydarzenie oparte na danej tematyce. Podczas spotkania, wspólnie tańczymy, wspominamy niesamowity, wspólnie spędzony czas. Organizowane jest też karaoke, gdzie każdy może wybrać piosenkę, a także spróbować swoich sił śpiewając w obcym języku. Najwięcej zabawy jest wtedy, gdy nasi kochani erasmusi zmagają się z niełatwymi, polskimi piosenkami! Jest to najlepszy czas, aby wzmocnić zawarte wciągu semestru przyjaźnie i po prostu, dobrze się bawić, niestety, już po raz ostatni w takim gronie.
Podczas tego wydarzenia wyłaniamy zwycięzców w kilku kategoriach, na przykład: Mister i Miss Erasmus oraz Ulubiony Członek ESN.
Pożegnania nie są łatwe, ale możemy przetrwać je wspólnie i sprawić by były łatwiejsze! Zatem nie wahaj się dłużej- weź udział w najlepszej imprezie w ciągu całego semestru!
 
Let's all celebrate and have a good time!
Everyone around the world
Come on!