Pragniesz zrobić coś więcej podczas studiów? Marzysz o byciu członkiem międzynarodowej organizacji? Jesteś kreatywny i towarzyski? Bycie studentem to nie tylko nauka, czy imprezy - to również czas na zdobycie doświadczenia i nawiązanie przyjaźni na całe życie, a najlepszym sposobem, żeby to osiągnąć jest aktywność w organizacji studenckiej. Dlaczego więc nie zacząć kształtować swojej przyszłości właśnie teraz?

Erasmus Student Network jest pozarządową organizacją non-profit, której celem jest wspomaganie programu wymiany studenckiej. Poszukujemy zmotywowanych i kreatywnych ludzi, dzięki którym będziemy się ciągle rozwijać.

Rekrutacja przeprowadzana jest na początku każdego semestru. Podczas pierwszej tury organizowane jest spotkanie ze wszystkimi kandydatami, w trakcie którego najpierw przedstawione zostają informacje o organizacji, a następnie kandydaci otrzymują kwestionariusze zawierające pytania odnośnie ich umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia. Osoby, które szczególnie nas zainteresują, zapraszamy do drugiej tury rekrutacji, podczas której przeprowadzamy rozmowy rekrutacyjne. Nie należy się jednak nimi stresować, chcemy po prostu lepiej poznać potencjalnych nowych członków naszej sekcji. Wybrani studenci uzyskują informację o przyjęciu za pośrednictwem e-maila i tak zaczynają swoją przygodę z ESN UEK.

Życzymy wszystkim chętnym, aby pomyślnie przeszli etap rekrutacji i mamy nadzieję, że dzięki wam będziemy stawać się coraz lepsi!

秋服 メンズ特集!2020年の最旬コーデに取り入れたい狙い目アイテム13選 , メンズファッションメディア