Pragniesz zrobić coś więcej podczas studiów? Marzysz o byciu członkiem międzynarodowej organizacji? Jesteś kreatywny i towarzyski? Bycie studentem to nie tylko nauka czy imprezy, to również czas na zdobycie doświadczenia i nawiązane przyjaźni, a najlepszym na to jest aktywność w organizacji studenckiej. Więc dlaczego nie zacząć kształtować swojej przyszłości?

Erasmus Student Network jest pozarządową organizacją non-pofit, której celem jest wspomagania programu wymiany studenckiej. Poszukujemy ludzi, którzy swoją pracą sprawią, że będziemy się ciągle rozwijać, jednak niekoniecznie specjalistów, ważnie, żeby posiadali chęć do pracy.

Rekrutacja organizowana jest na początku każdego semestru. Podczas pierwszej tury organizowane jest spotkanie z wszystkimi kandydatami, w trakcie którego wpierw przedstawione zostają informacje o organizacji, a następnie kandydaci otrzymują kwestionariusze zawierające pytania odnośnie ich umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia. Osoby, które szczególnie nas zainteresują zostaną za pomocą e-maila powiadomieni o przejściu na drugą turę rekrutacji, podczas której zostaną przeprowadzane rozmowy rekrutacyjne. Nie należy się jednak nimi stresować, atmosfera jest przyjemna, a nawet zdarzają się wesołe, śmieszne sytuacje. Osoby, które zostaną następnie wyłonione uzyskają informację o przyjęciu za pośrednictwem e-maila i tak zaczną swoją przygodę.

Życzymy wszystkim chętnym, aby pomyślnie przeszli etap rekrutacji i mamy nadzieję, że dzięki wam będziemy stawać się coraz lepsi.