Chcesz rozpocząć nowy rok mocnym akcentem? Jesteś ciekawy świata i nie boisz się wyzwań? Lubisz poznawać nowe kraje, kultury i języki, a przede wszystkim nowych ludzi? Program Mentor jest właśnie dla ciebie! W tym semestrze ESN UEK oferuje jedyną i niepowtarzalną kosmiczną przygodę. Wyrusz w nią już dziś i odkryj to, co nieodkryte!

Czym jest Program Mentor?

To jeden z naszych projektów, którego celem jest ułatwienie studentom zagranicznym aklimatyzacji w Polsce, zaznajomienia się z lokalną społecznością oraz poznania nowego miasta i uczelni. Jak co semestr, już niedługo nowi studenci z różnych krajów Europy i świata rozpoczną naukę na naszej uczelni. Każdemu z nich przydzielany jest student UEK – Mentor. Jego rolą jest pomoc w odnalezieniu się w krakowskiej rzeczywistości – od pomocy z dojazdem z lotniska, znalezieniem zakwaterowania poprzez pokazanie Starego Miasta do… - to zależy od Ciebie!

Dlaczego wziąć udział?

Uczestnicząc w Programie Mentor, możecie nie tylko nawiązać fantastyczne przyjaźnie, które będą trwały jeszcze na długo po zakończeniu semestru, ale także odkryć Kraków na nowo i zobaczyć go z zupełnie innej perspektywy. Dzięki Programowi jesteście również w stanie poznać inne kraje nie wyjeżdżając z Polski. Ponadto będąc Mentorem, można uzyskać dodatkowe punkty do rekrutacji na wymiany.

Jak aplikować?

Wystarczy wypełnić krótki formularz, w którym określisz preferencje co do kraju pochodzenia, płci i języków obcych, które pomogą nam w jak najlepszym dopasowaniu Ciebie - Mentora do zagranicznego podopiecznego. Nie wahaj się dołączyć do grona Mentorów! Wypełnij formularz i aplikuj już dziś!

Aplikacje dostępne są [TUTAJ], a czas na ich wypełnienie macie do 3.02.2019.

Więcej o Programie Mentor przeczytacie [TU].

W razie wątpliwości czy pytań piszcie na adres: mentor.uek@esn.pl

Aby być na bieżąco, koniecznie dołączcie do wydarzenia na Facebooku!