Lubisz poznawać nowych ludzi? Inne kultury?
Chciałbyś udoskonalić swoje umiejętności językowe w praktyce?
Jeśli tak - nie zwlekaj i dołącz do programu Mentor!

Na czym on polega?
Program Mentor to projekt ESN UEK - organizacji studenckiej, która ułatwia studentom aklimatyzację w Polsce, zaznajomienie się z lokalną społecznością oraz poznanie nowego miasta i uczelni. Jak co semestr, jesienią na naszej uczelni rozpoczną naukę studenci z różnych krajów Europy i świata. Każdemu z nich przydzielany jest student UEK – Mentor. Jego rolą jest pomoc w odnalezieniu się w nowej, krakowskiej rzeczywistości – od pomocy z dojazdem z lotniska, znalezieniem zakwaterowania poprzez pokazanie Starego Miasta do… - to zależy od Ciebie!

Uczestnicząc w programie Mentor, możecie nie tylko nawiązać fantastyczne przyjaźnie, które będą trwały jeszcze na długo po zakończeniu semestru, ale także możecie odkryć Kraków na nowo i zobaczyć go z zupełnie innej perspektywy. Ponadto za udział w programie można uzyskać dodatkowe punkty do rekrutacji na wymiany.

Jak aplikować?
Wystarczy wypełnić krótki formularz, w którym określisz preferencje, co do kraju pochodzenia, płci i języków obcych, które pomogą nam w jak najlepszym dopasowaniu Ciebie - Mentora do zagranicznego podopiecznego.

Formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd0Evnw1foAlgN7VGGosv75eDNNLKlO50vr_Q4Yt4yAHKhp2Q/viewform

Nie wahaj się dołączyć do grona Mentorów! Wypełnij formularz i aplikuj już dziś!
Czekamy na Wasze zgłoszenia do: 17.09.2017r.

Więcej informacji o Programie Mentor:

http://uek.esn.pl/pl/mentor
http://esn.pl/pl/program-mentor

W razie jakichkolwiek pytań napisz na: mentor.uek@esn.pl

Date: 
28/07/2017 to 17/09/2017